Slyšte, slyšte...

na zámku Mitrowicz v Kolodějích nad Lužnicí se vyhlašuje velké rytířské klání.... kdo by si v dětství nepřál být rytířem, dvorní dámou či dokonce nebo princeznou, tento sen si mohou děti splnit , dozví se při tom spoustu zajímavých informací, vyzkouší si klasická řemesla i hry, kterými se bavily děti za starých časů...

Rytířský turnaj - celodenní zábava pro děti

"Rytířský turnaj" je celodenní soutěž pro všechny věkové kategorie, holky i kluky - u vchodu dostane každé dítě pergamen se seznamem  více jak 30 různých soutěží a workshopů a ty bude dle svého zájmu po celý den plnit.

Úkoly to nejsou ledajaké - všechny jsou historicky laděné, některé jsou pro odvážné, jiné jsou koncipovány jako řemeslné dílničky, workshopy nebo soutěže, zkrátka vybere si každý. Holky i kluci, malí i velcí a kolikrát se nadchnou i rodiče :-) s jejich pomocí se mohou zúčastnit i šikovné děti již od 2 let, ale budou bavit i děti do cca 14 let.

Děti po splnění každého úkolu dostanou do pergamenu potvrzující razítko - stačí jich mít alespoň 10 z nabízených 30,  aby si při odchodu mohly u zámecké brány vyzvednout odměnu:-)